BAYİ BAŞVURU FORMU

Aşağıdaki gerekli alanları doldurarak bayilik için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır.

Bayilik sözleşmesini indirmek için tıklayın.

FİRMA BİLGİLERİ
EK BİLGİLER
Kira
Mülk
BAŞVURU SAHİBİ

NOT: Başvuru sonrasında Bayi Kodu, Kullanıcı Adı ve Kullanıcı Şifresi bu mail adresine gönderilecektir.

BANKA BİLGİLERİ

Yapmış olduğunuz havale/eft ödemelerinin güvenli bir şekilde kayıt edilebilmesi için aşağıdaki alanlara IBAN bilgilerinizi rica ederiz.

Sözleşme Metni

İŞ BU SÖZLEŞME, ÇÖZÜM İLE MÜŞTERİ ARASINDAKİ HER TÜRLÜ TİCARİ İLİŞKİDE UYGULANACAK ESASLARI BELİRLEMEKTE OLUP, BU SÖZLEŞMEDE DÜZENLENMEYEN HUSUSLARDA TÜRK TİCARET KANUNU, BORÇLAR KANUNU, İLGİLİ DİĞER MEVZUAT İLE ÜLKEDE GEÇERLİ TİCARİ TEAMÜLLER GEÇERLİLİĞİNİ KORUYACAKTIR. A-) CARİ HESAP VE İŞLEYİŞİ İLE İLGİLİ DÜZENLEMELER 1) ÇÖZÜM; MÜŞTERİ’ye, gerek genel bayilik kuralları gerekse webmarket üzerinden bilgisayar, bilgisayar parçası ve ürünleri elektronik malzeme, cep telefonu gibi sattığı mallardan, verdiği hizmetlerden, kestiği faturalardan, aldığı paralar ve çeklerden, gelen ve gönderilen havale ve dekontlardan dolayı CARİ HESAP tutacaktır. ÇÖZÜM’ün bu cari hesaba borç ve alacak olarak kaydettiği kalemler kesin olup MÜŞTERİ/BAYİ bu borca karşı dava ve müdafaa hakkından peşinen feragat etmiştir. 2) ÇÖZÜM’ÜN MÜŞTERİ/BAYİ adına düzenlemiş olduğu satış faturasında ayrıca döviz tutarı belirtilmiş ise, borçlu borcunu faturadaki döviz cinsinden ödemekle yükümlüdür. 3) MÜŞTERİ/BAYİ, emtia faturasında belirtilen vade içerisinde borcunu ÇÖZÜM’e ödemekle yükümlüdür. 4) ÇÖZÜM bu cari hesabın akdinden önce borçlu ile yaptığı her türlü hukuki muamele, fiil ve işlerden dolayı kendi ticari defterindeki borç ve alacağını cari hesabına borç ve alacak kaydetmek hakkına haizdir.